top of page

DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

Raskite atsakymą čia

Kaip užsiregistruoti į treniruotę?

Norint užsiregistruoti į grupinę, individualią ar privačią treniruotę spauskite PRISIJUNGTI|REGISTRUOTIS mygtuką mūsų pulapio dešiniajame kampe. Puslapis Jus iškart nukreips į MindBody sistemą, kur reikės susikurti naują paskyrą arba prisijungti prie esamos.

   CLASSES langelyje matysite tvarkaraštį ir visas laisvas grupines treniruotes, paspaudus Registruotis mygtuką ir atlikus mokėjimą lauksime treniruotėse.

   APPOINTMENTS langelyje matysite tvarkaraštį ir visas laisvas privačias ir individualias treniruotes, paspaudus Registruotis mygtuką ir atlikus mokėjimą lauksime treniruotėse.

Ar būtina registruotis?

Taip, registracija būtina ir pirmam ir visiems kitiems kartams, kadangi vietų skaičius treniruotėse yra ribotas.

Ką daryti, jeigu negaliu atvykti į treniruotę, į kurią esu užsiregistravęs?

Atšaukti treniruotę galite skiltyje “My info” -> “Mano tvarkaraštis” prie pasirinktos treniruotės paspaudus “cancel” mygtuką. Svarbu žinoti, jog registraciją į treniruotę galite atšaukti likus ne mažiau nei 12 valandų iki treniruotės pradžios. Kitu atveju- treniruotės kaina bus nuskaičiuota. 

Niekada nebandžiau pilates treniruočių ir noriu pradėti lankyti užsiėmimus. Ar galiu iš karto registruotis į grupinę treniruotę, ar pirmiems kartams reiktų individualių užsiėmimų?

Jei niekada nebandėte pilates užsiėmimų mūsų rekomendacija būtų pirmą kartą/kartus apsilankyti privačioje arba individualioje treniruotėje. Jų metu trenerė Jums galėtų skirti daugiau laiko supažindinant su reformer treniruokliais, ištirti Jūsų laikyseną, sveikatos būklę. Tačiau drąsiai galite eiti ir į grupines treniruotes pirmam kartui.

Jei neišnaudojau savo mėnesinio abonemento treniruočių kiekio per vieną mėnesį, ar jos persikelia į kitą mėnesį? 

Jei esate įsigiję pavyzdžiui 8 kartų per mėnesį abonementą, o išnaudojote mažiau- treniruotės nepersikelia į kitą mėnesį ir nesikaupia. Tačiau norime pabrėžti, jog įsigytą treniruočių kiekį galite išnaudoti per bet kokį laiko tarpą trumpesnį nei mėnesis (savaitė/ diena).

Kaip patikrinti ar treniruotėse yra laisvų vietų?

Tai galite matyti arba mūsų puslapio skiltyje “Tvarkaraštis” (pavyzdžiui 8 out of 10 open reiškia, jog 8 vietos vis dar yra laisvos) arba prisijungus prie registracijos sistemos skiltyje “Classes”.

Kur galiu patikrinti savo rezervuotas treniruotes?

Savo tvarkaraštį galite matyti prisijungus prie registracijos sistemos skiltyje “My info” ->  “Mano tvarkaraštis”.

Ką daryti jei noriu nutraukti abonementą?

Nusprendę nutraukti Pilates house abonementą, tai galite padaryti pateikę prašymą dėl abonemento nutraukimo prieš 30d. (nuo dokumento pateikimo dar mėnesį galėsite naudotis Pilates house paslaugomis). Dėl abonemento nutraukimo formos kreiptis privačia žinute Pilates house Facebook puslapyje arba elektroniniu paštu: info@pilateshouse.lt.     

Ką daryti, jei nenoriu pirkti abonemento su automatiniu mokėjimu?

Jei nenorite įsigyti abonemento su automatiniu mokėjimu, galite nusipirkti vienkartines treniruotes. Pavyzdžiui: rugsėjui galite nusipirkti 4 vienkartines treniruotes, langelyje “CLASSES” galite matyti visas datas ir kiekvienai jų užsiregistruoti. Taip pat siūlome vienkartinių treniruočių paketą- 8 treniruotes, kurias galite išnaudoti dviejų mėnesių bėgyje.

Ar galiu nusipirkti abonementą tik vienam mėnesiui?

Abonementą galima įsigyti trumpiausiai vienerių metų laikotarpiui. Tai reiškia, jog pasirašysite metinę sutartį su automatiniu nuskaitymu kas mėnesį, galima sutartį nutraukti arba sustabdyti nuo 4-11 savaičių per metus. Perkant vienkartines treniruotes mokestis yra vienkartinis (kaip perkant bet kokią kitą prekę internetu). 

Ar registracijos sistema saugi ir galiu joje įvesti savo kortelės duomenis?

Šią programą sukūrė MINDBODY, PCI atitikties 1 lygio paslaugų teikėjas.

I lygio mokėjimo kortelių pramonės (PCI) atitiktis reiškia, kad MINDBODY atitinka aukščiausius kredito kortelių pramonės saugumo standartus. Sistema užšifruoja jūsų kredito kortelių numerius ir atsiskaitymo informaciją, kasdien sukuria atsargines kopijas ir saugiai saugo ne svetainėje. Kiekvienais metais atliekamas griežtas auditas užtikrina aukštų standartų laikymąsi. Norėdami gauti informacijos apie PCI atitiktį, apsilankykite http://www.pcicomplianceguide.org/pci-faqs-2/.

Ar man reikia pervesti pinigus už treniruotes jei esu nusipirkęs abonementą?

Jei esate nusipirkęs abonementą jo mokėjimas vyksta kiekvieno mėnesio tą pačią dieną. Viršijus abonemento treniruočių skaičių per mėnesį - mokėjimas yra ankstinamas. Pinigai nuo banko kortelės nuskaičiuojami automatiškai.

Jei vis dar turite klausimų- juos galite užduoti asmenine žinute Pilates house Facebook puslapyje arba instagrame!

  • Instagram
  • Facebook
bottom of page