top of page

APIE ĮKŪRĖJĄ

Esu Kristina Zaičenkovienė, indvidualių ir grupinių pilateso užsiėmimų trenerė, seminarų, mokymų sveikatos specialistams, treneriams, kineziterapeutams organizatorė ir dėstytoja, studijos Pilates House įkūrėja.

IMG_7594.jpg

4-OJI VIDURINĖ MOKYKLA, LIETUVOS ČEMPIONATAS, 1985 M KAUNAS

Vaikystėje lankiau meninės gimnastikos treniruotes, pasiekiau kandidato į sporto meistrus atskyrį ir nuo mažens svajojau dirbti trenere.

IMG_7596.jpg

TARPTAUTINIS SPORTINĖS AEROBIKOS ČEMPIONATAS, 1999 LIONAS, PRANCŪZIJA

Po mokyklos baigusi Įstaigų administravimo specialybę Amerikos-Lietuvos biznio kolegijoje, nusprendžiau siekti savo vaikystės svajonės, stojau mokytis į LKKA (Lietuvos kūno kultūros akademija, dabartinį LSU), pasirinkau aerobikos specializaciją. Dar studijuodama buvau įkūrusi aerobikos klubą, taip pat aktyviai sportavau aerobinę gimnastiką, dalyvavau Lietuvos ir tarptautinėse varžybose.

III-iasis-Atėnų-Pilates-Symposiumas-2011.06.30-07.01-1.jpg

Vėliau tęsiau mokslus studijuodama sporto biomediciną ir apgyniau daktaro laipsnį. Taip daug metų vedžiau įvairiausias kardiotreniruotes: klasikinę aerobiką, stepą, šokių treniruotes, kūno dizaino užsiėmimus. Anksčiau maniau, kad lėtos treniruotės man nepatinka ir netinka, tačiau po kelio menisko operacijos pradėjau labiau gilintis į pilatesą. Su šia metodika jau buvau susipažinusi trenerių, atvykusių iš Rusijos ir Brazilijos, mokymuose. Domėjausi pasaulinėmis tendencijomis, pilateso mokyklomis, bandžiau suprasti, kuo jos skiriasi, ar Pilateso mankštos metodai visur vienodi. Ieškodama atsakymų į sau išsikeltus klausimus, vykau mokytis į Graikiją, Ukrainą.

III ATĖNŲ PILATESO SIMPOZIUMAS, 2011 M. 
SU LOLITA SAN MIGUEL – DŽ. H. PILATESAS SERTIFIKUOTA MOKINĖ (DEŠINĖJE)

I-tarptautinis-Kijevo-Pilates-seminaras-2010-Ukraina-su-mokytoja-Nuala-Cumbs-—-su-Nuala-Cu

I TARPTAUTINIS KIJEVO PILATESO SEMINARAS, SU MOKYTOJA NUALA COOMBS, 2010M. UKRAINA 

Nuo 2011 m. nuolatos tobulinuosi Body Control mokyklos rengiamuose mokymuose Londone, kur esu sėkmingai išsilaikiusi mokytojo ant kilimėlio ir su treniruokliu Reformeriu egzaminus, keletas akimirkų iš šių seminarų:

Galiausiai įsimylėjusi pilatesą jau neįsivaizdavau savo gyvenimo be jo. Grįžtamas ryšys iš žmonių apie jų gerą savijautą po treniruočių, dingusius nugaros ar sąnarių skausmus, geresnę laikyseną ir kitus rezultatus skatino dar labiau gilintis į žmogaus kūną, pagrindines sveikatos problemas bei tapo pagrindiniu „variklis“ ir džiaugsmu dirbti tokį darbą.

Išleidau pirmąsias Pilateso vaizdajuostes Lietuvoje, parašiau lietuvišką vadovėlį „Pilateso mankšta“ bei Lietuvos sporto universitete sukūriau ir dėstau Pilateso mankštos modulį treneriams, kineziterapeutams ir kitiems sveikatos specialistams. Nuolat tyrinėju pilateso naudą žmogaus organizmui, publikuoju straipsnius ir skaitau pranešimus tarptautinėse konferencijose, dėstau užsienio universitetų studentams, dalyvauju įvairiuose tarptautiniuose projektuose, labai dažnai tobulinuosi įvairiuose seminaruose, stebėdama naujausias sveikatinimo tendencijas pasaulyje.

„Myliu žmones ir savo darbą“
Kristina Zaičenkovienė

bottom of page