top of page
aDSCF5206 copy_edited.jpg

APIE MUS

Pilates House – sveikatingumo namai kūnui stiprinti

Pilates House kviečia mankštintis pačiame miesto centre įsikūrusioje studijoje su nuostabiu vaizdu į Nemuną. Profesionalių, nuoalatos besitobulinančių trenerių priežiūroje galėsite rinktis individualias treniruotes ar užsiėmimus įvairių dydžių grupėse, bei mankštas su Pilateso treniruokliais Reformeriais.

Grupės formuojamos iki 10 žmonių, skiriamas dėmesys kiekvienam asmeniui, koreguojama laikysena, ieškomos taisyklingos padėtys. Individualūs užsiėmimai vedami atsižvelgiant į asmeninius poreikius, fizinę ištvermę, sveikatos būklę, parenkant asmeniui reikiamus pratimus. Pilatesui nėra nei amžiaus, nei patirties cenzo – pradėti galima visada.

Studijos įkūrėja, neretai vadinama Pilateso Lietuvos guru dėsto Pilatesą Lietuvos Sporto Uniersitete ir veda mokymus treneriams, kineziterapeutams, bei sveikatos specialistams. Žinios apie pagerėjusią savijautą po treniruočių, dingusius nugaros ar sąnarių skausmus, geresnę laikyseną ir kitus rezultatus yra pagrindinis “variklis” ir džiaugsmas dirbti tokį darbą.

PILATES TRENIRUOTĖS

Viskas, ko JUMS reikia!

Egle.jpg

Eglė Žiemienė, "Insalvo" direktorė

Pilates su Kristina nėra paprasta mankšta ar tempimo pratimai... Tai valanda sau, savo mintims, duoklė pavargusiam nuo sėdėjimo kūnui. Tai milžiniška teigiama emocinė energija išvKristinos ir jos kolegių, tai valanda puikioje aplinkoje. Jau beveik septyni metai, kaip lankau užsiėmimus ir džiaugiuosi pagerėjusia savijauta. Žinau, kad padéti sau galiu tik pati. O su tokia palaikymo komanda, tai yra gyvenimo džiaugsmas

bottom of page