top of page
IMG_7132 2.HEIC

Pilates Stovykla Sokotroje

Renkamose dvi grupės 2023 spalio 10-17 ir 17-24 dienomis

Prisijunk į magišką ekspediciją!

Pilates house kartu su partneriais kviečia į vieną keisčiausių ir gražiausių pasaulio vietų - Sokotros salą. Magiška ekspedicija po salą kartu su pialtes treniruotmės- šią kelionė prisiminsite visą gyvenimą.

PATIRK NEPAMIRŠTAMUS NUOTYKIUS

Moterų grupė spalio 10-17 dienomis

Mišri grupė spalio 17- 24 dienomis

   Indijos vandenyne esanti salos teritorija priklauso Jemenui, tačiau Saudo Arabijos kariai prižiūri oro ir jūrų uostus bei svarbiausius objektus, o Jungtiniai Arabų Emyratai rūpinasi sveikatos apsauga, infrastruktūra, humanitarine pagalba.

   Jemeno žemyninėje dalyje jau daugiau nei dešimtmetį vyksta pilietinis karas, tad planuoti atostogas šios šalies teritorijoje dažnas gali pabijoti. Tačiau ne Sokotroje. Saloje nėra jokių karo apraiškų, ji visiškai rami ir taiki. Išskirtine endemine gamta bei gana primityviu gyvenimo būdu pasižyminčiais vietiniais gyventojais sala vadinama viena keisčiausių ir gražiausių pasaulio vietų.

IMG_9197.jpg

Kas tai- Sokotra?

Dažnai tai pirmasis klausimas išgirdus apie šią stovyklą. Galite pulti gūglinti arba viską išgirsti iš pirmų lūpų, nes tokia savaitės stovykla Sokotroje su Pilates treniruotėmis organizuojama jau antrą kartą. Puikų pasisekimą, nuostabius atsiliepimus ir daug norinčių prisijungti sulaukė 2023 metų vasario mėnesį organizuota kelionė. 

IMG_7239 2.HEIC

  Sokotra dar turistų neapkrauta vieta, kurios kiekvienas apsilankęs pamiršti nebegali. ​O prisiminti tikrai yra ką: salos vizitine kortele tapę ir tik čia augantys drakono kraujo medžiai (dracenos, angliškai vadinamos Dragon blood tree), dykumų rožės, smaragdinis Indijos vandenynas, laukiniai balti paplūdimiai, kuriuose esi vienui vienas, gausybė jūros gėrybių ir ožkos, ožkos, ožkos…

Kelionės programa

IMG_6717_edited.jpg

Ši stovykla išsiskiria specialia ir individualiai pritaikyta Pilates programa.

IMG_7835.HEIC

Jums skiriamas ypatingas dėmesys, kadangi grupės yra nedidelės 9-12 asmenų.

Kelionėje susipažinsite su vietine kultūra ir išskirtine gamta.

Vaizdus atsiminsite visą gyvenimą.

   Patekti į Sokotrą, kaip suprantate, įmanoma, bet nėra labai jau paprasta. Skrydis iš Abu Dabio – kartą per savaitę ir niekaip kitaip. Kaip ir minėjome- tai ne turistų, viešbučių ir resortų apkrauta vieta, todėl keliautojai džiaugiasi maudynėmis vandenyne arba upelyje, bio tualetais lauko sąlygomis, nakvyne palapinėse. Tarptinklinis ryšys veikia pagal jo paties pageidavimus - kartais šalia oro uosto. O internetas toks silpnas, kad greičiau suskraidytum į Lietuvą, nei išsiųstum žinutę. 

  Vienareikšmiškai -  čia esate tik mažulytė detalė fantastiško grožio gamtoje. 

   Sokotros salynas (4 gretimos archipelago salos) yra įtrauktas į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Unikalumo salai suteikia tik čia augančios daugiau nei 300 endeminių augalų rūšių, kurios sudaro net trečdalį visos augalijos. Sokotroje yra karstinių urvų, salą supa koralų rifai, todėl tai tikra dovana mėgstantiems nardyti žmonėms. Kraštovaizdis, biologinė įvairovė, vietinė kalba, kultūra bei tradicijos yra tiek unikalios, kad Sokotra įvardijama kaip egzotiškiausia vieta žemėje bei tarp 33 vietovių planetoje, kurias būtina aplankyti gyvenime.

   Sala nedidelė, jos ilgis 120 km, plotis 30 km. Keliavimą apsunkina neišplėtota infrastruktūra, kalnuotas ir akmenuotas reljefas, tad kai kur patekti automobiliu yra tikras iššūkis.

IMG_7191 2.HEIC
IMG_7132 2.HEIC
IMG_6739.HEIC

Jei susidomėjote- susisiekite:

Partneriai

Emilija Gelažninkienė

Pilates house

mysocotra

Kristina Zaičenkovienė +370 616 20238

bottom of page